Український центр медичної сертифікації та прогнозування
Роботи з оцінки відповідності медичних виробів (за винятком виробів I-го класу, які не є стерильними і без функції вимірювання, і групи "інше" для invitro) виконують призначені органи. В Європі такі організації називаються "нотифікаційні органи" (notified bodies), проте для України більш точним є термін "орган з оцінки відповідності" (conformity assessment body).
Органи проходять акредитацію Національного агентства з акредитації України на відповідність стандартам ISO/ IEC 17021, ISO/ IEC 17025 та ISO/ IEC 17065, нагляд Міністерства охорони здоров'я і отримують призначення від Міністерства економічного розвитку і торгівлі на виконання робіт за відповідними Технічним регламентам.
З 1 Липня 2015 року стали обов’язковими до застосування Технічні регламенти у сфері медичних виробів, затверджені постановами Кабінету Міністрів України №753, №754 та №755 від 02.10.2013 року.
Керуючись вищезазначеними Технічними регламентами для введення в обіг та/або експлуатацію медичних виробів на території України необхідно пройти процедуру оцінки відповідності щодо цих виробів та нанести національний знак відповідності.
Пунктом 21 постанови КМУ від 02.10.2013 № 753 встановлено можливість надання на ринку та/або введення в експлуатацію медичних виробів, які пройшли державну реєстрацію, внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і дозволені для застосування на території України та були введені в обіг до дати обов’язкового застосування технічного регламенту, дозволяється без проходження процедури оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності.
Такі медичні вироби дозволяється надавати на ринку до закінчення строку їх придатності і не більш як п’ять років з дати введення в обіг, без проходження процедури оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності.
Оцінка відповідності – це комплекс процедур, що демонструють відповідність певного продукту вимогам відповідних технічних регламентів.
Клас і характеристики медичного виробу визначають процедуру оцінки відповідності та необхідність залучення призначеного органу. Чим вищий клас, тим істотніший ризик, і тим складніша процедура сертифікації:
Таким чином, процедури оцінки відповідності можна розділити на дві групи:
Для медичних виробів, що потрапляють під самодекларування, вам необхідно:
Для проходження оцінки відповідності із залученням органу з оцінки відповідності Ви можете обрати один з двох варіантів:
«УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ» пропонує цілий комплекс послуг та робіт з оцінки відповідності медичних виробів вимогам Технічних регламентів, що дозволяє максимально скоротити Ваші фінансові витрати:
- Послуги з оцінки відповідності медичних виробів вимогам технічних регламентів.
ТОВ «УЦМСП» орган сертифікації, акредитований на проведення оцінки відповідності вимогам:
Відомості про сертифіковані медичні вироби та підприємства систематично надсилаються ТОВ «УЦМСП» до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками!
Наші фахівці володіють багаторічним досвідом, необхідними знаннями та практикою проведення всіх основних процедур. Ми кваліфіковано проконсультуємо Вас відносно усіх питань.
ПОРЯДОК СЕРТИФІКАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ >>>
ВАРТІСТЬ РОБІТ. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ >>>
ПОРЯДОК РОЗШИРЕННЯ ТА СКОРОЧЕННЯ СФЕРИ СЕРТИФІКАЦІЇ >>>
ПОРЯДОК НАГЛЯДАННЯ ЗА СЕРТИФІКОВАНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ >>>
ПОРЯДОК СКАСУВАННЯ СЕРТИФІКАЦІЇ >>>
ВИКОРИСТАННЯ ЗНАКУ ВІДПОВІДНОСТІ >>>
Зв’язатися із нами Ви можете на сторінці контактів.