Український центр медичної сертифікації та прогнозування

  • ua
  • en

Сєбєлєва Зоя Митрофанівна

Провідний аудитор ТОВ «УЦМСП»

siebielieva.zoia(at)gmail.com

Вища освіта.

Харківський фармацевтичний інститут, спеціальність – фармація.

Досвід роботи в сфері сертифікації продукції, систем менеджменту якості та оцінки відповідності медичних виробів більш ніж 10 років.

Вільне володіння українською, російською та базовою англійською мовами.

Сертифікати компетентності в сфері оцінки відповідності:

Аудитор з оцінки відповідності медичних виробів вимогам технічних регламентів щодо медичних виробів, активних медичних виробів, що імплантуються та медичних виробів для діагностики in vitro.

Аудитор з сертифікації систем управління якістю на відповідність вимогам ISO 13485 та ISO 9001.

Навчання в TUV Rheinland Academia (Німеччина).

Технічний експерт Національного агентства з акредитації України з акредитації органів з сертифікації систем менеджменту на відповідність вимогам стандарту ISO / IEC 17021 (сфера діяльності: ISO 9001, ISO 13485) та ISO / IEC 17025.

Технічний експерт Національного агентства з акредитації України з акредитації органів з сертифікації продукції, процесів та послуг на відповідність вимогам стандарту ISO / IEC 17065 (сфера діяльності: медичні вироби; активні медичні вироби, які імплантують; медичні вироби для діагностики in vitro (технічні регламенти від 02.10.2013 №753, №754, №755).

Технічний експерт Національного агентства з акредитації України з акредитації випробувальних та калібрувальних лабораторій на відповідність вимогам стандарту ISO / IEC 17025.

Провела більш ніж 250 аудитів вітчизняних та іноземних виробників у якості аудитора та керівника з групи аудиту.

 

До розділу «Співробітники»